Přednáška Porod napříč kulturami

10:03

English informationa bellow.
Srdečně zveme na veřejnou přednášku slavné americké antropoložky Robbie Davis Floyd (www.davis-floyd.com), která se uskuteční 6. června od 17 do 20 hodin v Kině Perštýn v Praze. Přednáška se bude zabývat tím, jak se přístup k porodu liší v různých kulturách a zda můžeme najít nějaké společné vzorce či rituály v jednotlivých kulturách napříč historií. Zaměří se také na postmoderní pochopení tradičního přístupu k porodnictví a jeho přínosu současnému technokratickému modelu porodní péče v západních kulturách. Neopomene ani porodní asistenci jako neoddělitelnou součást celkové historie porodu. Cena 150 Kč, Tlumočení zajištěno.

Organizuje: Nesehnutí

Kontaktní osoba pro novináře: Zora Javorská NESEHNUTÍ | zora@nesehnuti.cz | 606 722 988

The public lecture Birth across cultures will take place on 6th of June 2014, from 17 till 20, Price is 150 CZ.

Robbie Davis-Floyd is american antropologist, working on birth issue in different cultures, more information about Robbie: www.davis-floyd.com

Na přednášku je dobré se přihlásit předem zde:

Porod napříč kulturami

vyplněním tohoto formuláře se závazně přihlašujete k účasti na přednášce "Porod napříč kulturami - Robbie Davis Floyd", která se koná 6.6. od 17 do 20 hodin v Kině Perštýn, Na Perštýně 6, Praha. Cena 150 Kč. Tlumočení zajištěno. You are applying for lecture Birth across Cultures, it take place on 6th of June 2014, Na Perštýně 6 from 17, price 150 CZ.

 

Chcete nás podpořit?

Na co budou použity Vaše peníze?

Pravidelně


Děkujeme za podporu

Jednorázově


Děkujeme za podporu

Podporují nás

  • MINOLTA DIGITAL CAMERAMgr. Vlasta Jiráskoválektorka, dula, laktační poradkyně, spoluzakladatelka ČAD
  • lenka_simPhDr. Lenka Simerskákonzultantka, moderatorka e-konference [normalni-porod]